Yhteystiedot

Yhteystiedot

Tästä osioista löydät yhteystietomme sekä yhdistyksemme avainhenkilöt.

Hallitus

Image
Jarmo Nissi (pj)
Toimitusjohtaja | Työplus
puh. 044 7809 228
jarmo.nissi@tyoplus.fi
Image
Päivi Hiltunen (siht)
Toimitusjohtaja | Työterveys Wellamo Oy
Image
Reija Allen-Kulmala
Asiakkuuspäällikkö | Länsirannikon Työterveys Oy
Image
Ulla Honkamaa
Palvelupäällikkö | Etelä-Savon Työterveys Oy
puh. 044 794 4694
ulla.honkamaa@estt.fi
Image
Tuomas Kopperoinen
Toimitusjohtaja | Oulun Työterveys Oy
puh. 044 7036 299
tuomas.kopperoinen@ouka.fi
Image
Irja Korhonen
Johtaja, ylilääkäri | Työterveys Alto
puh. 050 5760 641
irja.korhonen@jkl.fi
Image
Jarno Pylkkänen
Toimitusjohtaja | Työterveyspalvelu Verso Oy
Image
Anne Kunnari
Toimitusjohtaja | Lappica Oy
puh. 040 8242 367
anne.kunnari@lappica.fi
Image
Tiina Pohjonen
Toimitusjohtaja | Työterveys Helsinki
puh. 050 571 2668
tiina.pohjonen@hel.fi